12 грудня студентами 11-ГРС/ГО та 11- ХТ груп разом із викладачами української мови та літератури Обремською С. Ю. та Ільчук В. Р. було проведено захід, присвячений 140-річчю від дня народження українського поета Олександра Олеся – лірика, поета поезії серця. Присутні поринули у справжнє свято краси кохання і природи, перейнялися долею рідного краю, надією і вірою, адже чарівним словом поета висловлювалися найсвітліші людські почуття.
З 26 по 30 листопада у Київському державному коледжі туризму та готельного господарства викладачами циклових комісій іноземних мов та іноземних мов за професійним спрямуванням були проведені заходи до тижня іноземної мови.
1-2 грудня студенти разом з викладачами Полозовою Дариною Володимирівною та Роговським Андрієм Анатолійовичем відвідали місто Чернівці.