Олімпіада з іноземних мов
- Прочитано 66 разів
- Прокоментуй першим!
Володіння іноземними мовами відкриває перед студентами широкі перспективи в освіті, кар’єрі та особистісному зростанні. З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих здобувачів освіти з високим рівнем мовної підготовки, а також створення сприятливих умов для їх розвитку та самореалізації, у Київському фаховому коледжі туризму та готельного господарства щорічно проводиться олімпіада з іноземних мов, організований викладачами циклової комісії іноземних мов і кафедри загальнотеоретичної та прикладної підготовки.
Цього року олімпіада проходила у трьох секціях:
• англійська мова –56 учасників;
• французька мова – 17 учасників;
• німецька мова – 30 учасників.
Переможці англомовної секції:
1 місце – Вайтюшенко Катерина (група ФБС-25) та Нікітіна Юлія (група ГРСб-24-М).
2 місце – Анісковець Максим (група ІПЗ-25) та Лісова Єлизавета (група Тб-22).
3 місце - Рогинська Аліна (група ГО-1-23), Іринюк Вероніка (група ГО-1-24) та Лукашенко Елла (група ГРСб-24-М).
Франкомовна секція:
1 місце - Кисліцька Марина (група Т-2-24).
2 місце - Рамусь Валерій (група Т-2-24).
3 місце - Черновський Єгор (група Т-1-24).
Переможці німецькомовної секції:
1 місце – Лантух Юлія (група ГО-2-23).
2 місце - Савенко Олександра (група Т-1-23).
3 місце - Чеканюк Анастасія (група Т-2-23).
Проведення олімпіади стало важливою подією в академічному житті університету, сприяло розвитку іншомовної комунікативної компетентності здобувачів освіти та популяризації вивчення іноземних мов у професійному середовищі.
Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!
Голова ЦК іноземних мов Леся КРИШИН